Strona główna

GPH2013 - Bieg Fortowy [Wyniki]
Redaktor: Stanisław Kogut   
06.04.2013.

V Bieg Fortowy

26.10.2013

Open kobiet

Miejsce Czas Imię nazwisko Miasto Klub
1 00:17:34,50 Paulina Wojtanowska Bielawa Brak
2 00:17:59,80 Halina Szczęsna-Radzikowska Świdnica KB Sobótka
3 00:20:55,40 Sylwia Gołębiewska Świdnica Brak
4 00:20:58,60 Dorota Kazimierska Witoszów Dolny Brak
5 00:22:02,50 Justyna Fedyczkowska Strzegom Strzegomska 12tka
6 00:22:27,70 Natalia Tokarczyk Świdnica Visegrad Maraton Retro
7 00:24:00,30 Katarzyna Pawlak Świdnica Brak
8 00:24:57,60 Daria Fonferko Strzegom Strzegomska 12tka
9 00:25:59,10 Iza Mikuła Świdnica Brak
10 00:26:46,40 Grażyna Pas Świdnica Brak
11 00:27:37,00 Ilona Kurowska Świdnica Brak
12 00:28:00,50 Grażyna Stypuła Świdnica Brak

Open mężczyzn 

Miejsce Czas Imię nazwisko Miasto Klub
1 00:15:16,70 Patryk Podolski Świdnica Brak
2 00:16:03,20 Wojciech Grześków Świdnica GLKS Świdnica
3 00:16:51,20 Grzegorz Piotrowski Świdnica Hermes Świdnica
4 00:17:07,10 Marek Tokarczyk Świdnica Visegrad Maraton Retro
5 00:17:35,20 Marek Musiał Bystrzyca Górna Brak
6 00:17:40,70 Michał Gałysa Stary Julianów Brak
7 00:17:55,40 Paweł Kazimierski Witoszów Dolny Brak
8 00:18:03,40 Ryszard Mydłowski Świdnica GLKS Świdnica
9 00:18:09,90 Maciej Majewski Świdnica Brak
10 00:18:14,50 Jacek Gołębiewski Świdnica KB Sobótka
11 00:18:17,20 Sylwester Kowalczyk Sobótka KB Sobótka
12 00:18:19,70 Piotr Zagała Świdnica Brak
13 00:18:20,80 Jarosław Tarłowski Świdnica Brak
14 00:18:56,90 Marek Pas Świdnica Brak
15 00:19:11,30 Aleksander Łężniak Sobótka KB Sobótka
16 00:19:27,70 Marian Stypuła Świdnica KB Sobótka
17 00:19:31,10 Adam Kłyszej Jaworzyna Śląska Kusza
18 00:19:32,90 Emil Gorlowski Świdnica Brak
19 00:19:35,90 Paweł Leśnicki Stanowice Brak
20 00:19:37,50 Ryszard Gurgul Wałbrzych Dęby Wałbrzych
21 00:19:45,10 Michał Kurowski Burkatów Brak
22 00:19:53,80 Edward Fedyczkowski Strzegom Strzegomska 12tka
23 00:19:57,60 Konrad Długołęcki Świdnica Brak
24 00:20:28,50 Robert Borkowski Świdnica Brak
25 00:20:36,30 Dawid Tomaszuk Świdnica Brak
26 00:20:50,20 Wacław Kruk Świdnica Hermes Świdnica
27 00:21:28,70 Bernard Świrniak Strzegom Strzegomska 12tka
28 00:21:33,90 Michał Mikuła Świdnica Brak
29 00:21:43,70 Eugeniusz Marcinowski Bielawa Dream Bike Bielawa
30 00:23:44,40 Jarosław Zdoński Stary Jaworów Brak
31 00:25:20,00 Michał Szczebiotowski Wrocław Brak
32 00:27:02,20 Piotr Cochara Świdnica Brak
33 00:27:35,40 Robert Kurowski Świdnica Brak

 Gazela

Miejsce Czas Imię nazwisko Miasto Klub Punkty
1 00:17:34,50 Paulina Wojtanowska Bielawa Brak 15
2 00:17:59,80 Halina Szczęsna-Radzikowska Świdnica KB Sobótka 13
3 00:24:57,60 Daria Fonferko Strzegom Strzegomska 12tka 11

Tytanka 

Miejsce Czas Imię nazwisko Miasto Klub Punkty
1 00:20:55,40 Sylwia Gołębiewska Świdnica Brak 15
2 00:20:58,60 Dorota Kazimierska Witoszów Dolny Brak 13
3 00:22:02,50 Justyna Fedyczkowska Strzegom Strzegomska 12tka 11
4 00:22:27,70 Natalia Tokarczyk Świdnica Visegrad Maraton Retro 9
5 00:24:00,30 Katarzyna Pawlak Świdnica Brak 8
6 00:25:59,10 Iza Mikuła Świdnica Brak 7
7 00:26:46,40 Grażyna Pas Świdnica Brak 6
8 00:27:37,00 Ilona Kurowska Świdnica Brak 5
9 00:28:00,50 Grażyna Stypuła Świdnica Brak 4

Heros 

Miejsce Czas Imię nazwisko Miasto Klub Punkty
1 00:15:16,70 Patryk Podolski Świdnica Brak 15
2 00:16:03,20 Wojciech Grześków Świdnica GLKS Świdnica 13
3 00:16:51,20 Grzegorz Piotrowski Świdnica Hermes Świdnica 11
4 00:18:09,90 Maciej Majewski Świdnica Brak 9
5 00:18:17,20 Sylwester Kowalczyk Sobótka KB Sobótka 8
6 00:19:11,30 Aleksander Łężniak Sobótka KB Sobótka 7
7 00:19:31,10 Adam Kłyszej Jaworzyna Śląska Kusza 6
8 00:19:32,90 Emil Gorlowski Świdnica Brak 5
9 00:19:35,90 Paweł Leśnicki Stanowice Brak 4
10 00:19:45,10 Michał Kurowski Burkatów Brak 3
11 00:20:36,30 Dawid Tomaszuk Świdnica Brak 2
12 00:21:33,90 Michał Mikuła Świdnica Brak 1
13 00:25:20,00 Michał Szczebiotowski Wrocław Brak 0
14 00:27:02,20 Piotr Cochara Świdnica Brak 0

Tytan 

Miejsce Czas Imię nazwisko Miasto Klub Punkty
1 00:17:07,10 Marek Tokarczyk Świdnica Visegrad Maraton Retro 15
2 00:17:55,40 Paweł Kazimierski Witoszów Dolny Brak 13
3 00:18:03,40 Ryszard Mydłowski Świdnica GLKS Świdnica 11
4 00:18:14,50 Jacek Gołębiewski Świdnica KB Sobótka 9
5 00:18:19,70 Piotr Zagała Świdnica Brak 8
6 00:18:20,80 Jarosław Tarłowski Świdnica Brak 7
7 00:18:56,90 Marek Pas Świdnica Brak 6
8 00:19:27,70 Marian Stypuła Świdnica KB Sobótka 5
9 00:19:53,80 Edward Fedyczkowski Strzegom Strzegomska 12tka 4
10 00:19:57,60 Konrad Długołęcki Świdnica Brak 3
11 00:20:28,50 Robert Borkowski Świdnica Brak 2
12 00:20:50,20 Wacław Kruk Świdnica Hermes Świdnica 1
13 00:23:44,40 Jarosław Zdoński Stary Jaworów Brak 0
14 00:27:35,40 Robert Kurowski Świdnica Brak 0

Niestrudzony 

Miejsce Czas Imię nazwisko Miasto Klub Punkty
1 00:17:35,20 Marek Musiał Bystrzyca Górna Brak 15
2 00:17:40,70 Michał Gałysa Stary Julianów Brak 13
3 00:19:37,50 Ryszard Gurgul Wałbrzych Dęby Wałbrzych 11
4 00:21:28,70 Bernard Świrniak Strzegom Strzegomska 12tka 9
5 00:21:43,70 Eugeniusz Marcinowski Bielawa Dream Bike Bielawa 8

 

 
© 2014 Świdnicki Klub Biegacza "Hermes" , .::webmaster strony www Swidnica::. , ogoszenia Swidnica::.